Ochrana osobných údajov

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí databázy. Databázu chránime, pretože pre nás predstavuje to najcennejšie, čo máme. Preto neváhajte, a pošlite nám o sebe všetko čo viete. Fakt, všetko je u nás bezpečné.

Reklama: Predáme databázu 700-tisíc zákazníkov ktorá obsahuje všetky osobné, biometrické a citlivé údaje. Vek, zaradenie, počítačové vybavenie, váha, výška, všetky ochorenia, záujmy. Kontaktujte nás na čiernom trhu, alebo prostredníctvom formulára.

O profesionálny dohľad nad plnením nariadenia GDPR a úplným zabezpečením vašich osobných údajov sa stará poverenec – auditor DPO (Data Protection Officer), báčik z Chochoľova. Aj keď sa stále čaká, kedy umrie, ešte pracuje. Pracuje z domu, presnejšie z pohostinstva U mŕtveho koňa.

Tento odborník nás požiadal, aby sme uviedli aj to, že za 20 eur na hodinu je ochotný pred vami nadávať na ktoréhokoľvek vládneho činiteľa, alebo športový tím. Ak platíte borovičku, služba je bezplatná. Takže sami vidíte, že vaše osobné údaje sú u nás v tých správnych rukách.

V súvislosti so spracovaním osobných údajpv tu máme niekoľko zásad:

  1. Vaše údaje zostanú navždy nevymazateľné. Ak ich raz dostaneme, už ich nemôžeme vymazať.
  2. Aj keby sme chceli (akože nechceme) tak výmaz by ochudobnil našu databázu.
  3. Všetky novozískané osobné údajeokamžite predávame mnohým našim obchodným partnerom. Tí ich potrebujú pre šírenie spamu. Nevieme kto všetko ich postupne dostane. Takže buďte rozumní a chápte, že nie je možné vymazať vaše osobné údaje u tretích strán. Preto považujeme za jednoduchšie o výmaz sa ani nepokúsiť a ďalej ich predávať.
  4. S vašimi osobnými údajmi okamžite vykonávame pokusy. Ak sa nám podarí prihlásiť sa na vaše sociálne siete a ukradnúť vám vašu identitu, robíme to. Tým sa vaše osobné údaje automaticky stávajú naším majetkom. Takže konečne môžeme povedať:
  5. Do našich osobných údajov vás nič nie je.

Používaním našich stránok automaticky súhlasíte s tým, že čo sa dá, zneužijeme proti vám. Pokiaľ sa nám nepodarí vaše osobné údaje zneužiť do 48 hodín, ste povinní samopokutovať sa štandardnou pokutou (mech bankoviek) ktorú bez omeškania musíte poslať na naše ústredie doporučeným kuriérom.

Obchodné podmienky

Nezabudnite odignorovať naše skvelé obchodné podmienky. Sú písané maličkým písmom, takže ich ani nemusíte čítať a viete, že sú nevýhodné.

 

Kniha Jedálniček na chudnutie

Pridajte komentár: