Pránická výživa

Pránická strava znamená život bez jedla. Doteraz to ešte nikto nedokázal, ale práve vy môžete začať žiť bez jedla! Ponúkame vám sušenú vesmírnu energiu z Mliečnej dráhy (neobsahuje laktózu!). Môžete sa tak stať bretarián celkom ľahko. Navyše vás čaká takzvané skokové chudnutie. Zbavte sa brucha navždy a ihneď!

Dozaista ste už videli mnohé z našich billboardov, na ktorých odporúčame náš skvelý produkt. V tomto článku nájdete nielen jeho recenziu, ale aj skúsenosti a veľa podrobností.

Bretariánstvo je smer, ktorý dodnes všetci označovali len za šarlatánstvo a podvod. Tu a tam sa po okolí potĺkajú ľudia, ktorí tvrdia, že

 • žiť sa dá bez prijímania pevnej stravy len z vesmírnej energie (vzduch, slnko)
 • tvrdia, že existuje postup, ako sa tento spôsob výživy dá naučiť.

Samozrejme, že je to vždy podvod. Títo ľudia sa totiž odvolávajú na lásku a iné ušľachtilé city. Keby poznali postup, ktorý umožní nejesť a prežiť, iste by ho radi naučili ľudí v krajinách, kde je hlad. Ostatne – väčšinou sa myšlienka pránickej stravy importuje z východných oblastí kde by im aj dnes také know-how prospelo.

My sme však vyvinuli postup, ktorý tento podvod povýšil na vyššiu úroveň! Začali sme ho predávať!!! To je predsa absolutne skvelé, nemyslíte? Dáva vám to zmysel? Však je to pravda!

Hlavne nám však neverte! Pravda je len to, čo platí pre vás. Vyskúšajte a uvidíte!

Čo je to prána? Je to druh energie, ktorou sa môže živiť človek aj bez toho, aby jedol. Na prijímanie prány je potrebné zvyčajne špeciálne oblečenie. Rôzne rustikálne košielky či rubáše. Hodia sa bosé nohy, zrejme kvôli lepšiemu odvetrávaniu. Keď to všetko zvládnete, môžete sa živiť pránou v tom správnom oblečení a rozpoložení. Koľko vydrží človek bez jedla? No predsa navždy.

 1. Ak neprijímate energiu, v tej chvíli zhodíte okovy peňazí.
 2. Ak nemusíte jesť, tak prestanete kakať.
 3. Keď prestanete kakať, nemusíte kupovať WC papier. Nemusíte mať vodu, ale ani kanalizáciu.
 4. Nepotrebujete teda platiť vodné a stočné.
 5. Môžete bývať kdekoľvek, pretože ak sa živíte ako bretarián neprijímate jedy. Vaša imunita bude dokonalá a teda netrpíte zimou, ani chorobami. Nepotrebujete byt. Ani byť, ale to je iná téma.
 6. Nemusíte teda platiť nájomné. Ani auto nepotrebujete – bosé nohy vás odnesú kam treba.
 7. Keďže nič nepotrebujete, nemusíte platiť ani dane. Nemusíte pracovať.

Páčil by sa vám taký život? S našou sušenou pránickou energiou sa môžete stať bretariánom ešte dnes!

Telo pevnú stravu nepotrebuje – máme dôkaz!

Tak ako každý živočích, aj telo človeka sa prirodzene bráni prijímaniu pevnej stravy. Krátko potom, čo zjete akúkoľvek stravu – telo ju čoskoro odvrhne. Zbaví sa jej priamo na záchode.

A to je konečníkový dôkaz o tom, že telo nechce prijímať pevnú stravu.

Jediným problémom evolúcie je, že zvieratá, ani ľudia sa stále neodhodlali prejsť na vesmírnu energiu. Tak, ako sa nevedia odhodlať antilopy, okúňajú sa aj žirafy. Ani vážky a mravce ešte nezačali. Výpočet by bol dlhý. No vy môžete.

Objednajte si čistý koncentrát vesmírnej energie.

Je to absolútne čistý RAW výťažok z prány. Energiu zachytávame z kozmu.

 • Zachytávacie stanice sú umiestnené na špeciálnom satelite, ktorý krúži na vzdialenej orbitálnej dráhe okolo zeme. Lapače energie absorbujú energetické žiarenie vznikajúce vo vákuu. Ide o špeciálne pasce typu Space Wheelbarrow TrapFalle, ktoré vyrába rodák Imrich Budzogáň zo Starých Fúrikov. (Staré Fúriky sú obec, nie technologické tajomstvo!)
 • Takto zachytávame obrovské množstvo energie. To sa následne koncentruje špeciálnym vibračným lievikom do tlakových nádob. Keď je energia natlakovaná a viac sa už nazbierať nedá, dopravujeme ju do nášho výrobného závodu. Tam sa energia stabilizuje. Z tlakových nádob ju uvoľníme do špeciálnych vaní obalených alumíniovou fóliou. Tam ju necháme odležať presne 12 dní. Energia si totiž musí odpočinúť. Po miliardách rokov, ktoré strávila vo vesmíre je teraz koncentrovaná vo vaniach, kde leží. V tejto fáze ide o takzvaný ležiak dvanástku. Dvanásty deň príde skupina inžinierov. Tí pomocou dômyselných blikajúcich bateriek vyplašia energiu tak, že sa sama ukryje do vopred pripravených dóz. Tie stačí uzatvoriť a idú do distribúcie.
 • Naša bretariánska vesmírna energia má záruku trvanlivosti jeden rok.
Keď si kúpite BreatharianPRANA, v krabici po otvorení nenájdete vôbec nič. Nesmiete sa tým nechať zaskočiť. Je to čistá kozmická energia. Nie je ju vidieť. 

Túto pránickú výživu odporúčajú desiati lovci šarlatánov zo štyroch!

Zabudnite na „žití ze světla“ či život bez jedla. Máme tu pre vás najnovší podvod hit zo sveta výživových doplnkov!

Kúpte si ešte dnes jedno balenie čistej vesmírnej energie.

 • Ak si ho objednáte dnes, pribalíme vám k nemu vyprážaný bravčový rezeň.
 • V prípade, že chcete schudnúť je pránická energia dokonalým riešením. Len ten rezeň nejedzte.

Sľúbili sme však recenziu pránickej stravy v prášku…

V skutočnosti nejde o prášok, ale ide o nič. Aspoň na prvý pohľad to tak vyzerá. V skutočnosti je v krabici čistá energia.

Odporúčame vám pred konzumáciou obaliť si hlavu a vyššie časti tela alobalom. Aby vám z kozmickej energie nič neuniklo!

Predsa len, energia by sa najmä v prípade ľudí s výraznejšie dutou hlavou nemala na čom zachytiť. Potom by mohla rýchlo uniknúť do priestoru a vrátiť sa do kozmu.

 • Ekologické okienko: Alobal môžete používať opakovane.

Po otvorení krabice s pránou môžete energiu vdýchnuť. Niektorí ľudia sa snažia ju aj hltať, ale príliš sa z toho grgá. Preto výrobca odporúča štandardný sniffing, čiže hlboké vdychovanie.

Pránická energia má nasledovné energetické hodnoty:

Energia na 100 gramov prány:

 • 0 kJ (0 kcal)
 • 0 g bielkoviny
 • 0 g sacharidy
 • 0 g tuk
 • 0 g vláknina
 • 0 g sodík
 • 100 g podvod

Kúpte si hneď teraz jedno balenie, inak sa naježím a veľmi naštvem!

Ostaňte SAMI DOMA so svojou vesmírnou energiou a užite si bleskové a skokové chudnutie!

Kupujte, kým je! Pridajte komentár, ako vám pomohla sušená prána zlepšiť váš život.

 

Kniha Jedálniček na chudnutie

Komentáre k článku: Pránická výživa

 1. Tučniak Spľasnutý 8. januára 2018

  Už desať rokov hľadám diétu, ktorá by fungovala okamžite. Pránická strava požiera tuk kozmickou rýchlosťou, priam rýchlosťou svetla. Odporúčam!

 2. Cinka 9. januára 2018

  Ja som si to objednala až do Kanady. Bolo to odslane velmi promptne a fungovalo to! Ja som schudla 20 kg a môj papagáj 20 g.

 3. Administrátor 9. januára 2018

  Cinka hovoríte mi z duše. U nás sme mali andulku, ktorá sa nevládala hýbať. Ku strave sa mohla len odgúľať. Ak chcela sedieť na konári, visela z neho z oboch strán. Kúpili sme jej pránu a nič iné nedostávala po dobu pol roka. (Ani vodu) Schudla pol kila, čo je na andulku naozaj slušné. Potom sme zaradili proso raz za týždeň a pránu ostatné dni. Teraz má naša andulka iba štvrť kila a začíname ju učiť stáť na nožičkách. Rátam, že za mesiac začne lietať.

 4. Čo jesť pri chudnutí | chudnutie-ako.sk 10. januára 2018

  […] čo vám povolím je dúšok prány. Viac sa dozviete v článku Pránická výživa pri chudnutí – o bretariánstve a pránickej energii. Ale to je iba žartovný materiál […]

Pridajte komentár: