Žalúdočná pumpa na chudnutie

Je aj pre vás jedlo absolútnym zmyslom života? Neváhajte a jedzte, koľko hrdlo ráči. Naša žalúdočná pumpa vypumpuje všetko čo ste chceli zjesť ale nie tráviť.

Žalúdočná pumpa z vás vypumpuje všetky kalórie!

Naši inžinieri donedávna uznávali len paleo diétu. Boli inšpirovaní sentimentálnou predstavou, ako si pračlovek odhrýza z mamutieho stehna. Prestali jesť prílohy a slinili od šťastia ako sa ich ketóza pekne šplhala až do sladko chorobných čísiel.

Avšak potom prišiel zlom. Prišiel s ním Ing. Ignác Hlavouozembuch.

Čítal práve román z prostredia stredoveku. Všimol si, že v tej dobe boli na hostinách zavedené skvelé spôsoby. Po prejedení sa občan nemusel podrobiť čakaniu, kým všetko strávi. Mohol sa vyprázdniť vrchným koncom a pokračovať v hostine. Lenže na tom, že sa niekto vyvráti sa len ťažko dá zarobiť.

A tak sa zrodil nápad na revolučnú pumpu, ktorá vám všetko jedlo zo žalúdka vysaje dosucha! Navyše si ako bonus môžete ešte užiť aj hltanie hadice, čo váš pocit sýtosti počas vyprázdňovania ešte umocní.

Objednajte si vašu novú žalúdočnú pumpu ešte dnes a ako darček vám pošleme aj elegantné plastové vedierko so stredovekým motívom.

Ale to nie je všetko! Ako darček vám pribalíme aj krásne husacie brko. Využijete ich, keby ste si zabudli zobrať pumpu. Husacie brká vyrábame na našej biofarme, z biohusí. Sú ekologicky biočisté a každý deň ich nastriekame biolitom.

Náš prístup sme nazvali stredoveká diéta. Paleo diéta je už dávno prekonaná, je čas presťahovať chudnúcich do stredoveku. Kráčajte s dobou!

Čo o našej pumpe hovoria zákazníci?

V poslednom čase som sa už nezmestil do bagra. Do kabíny ma síce natlačil majster, ale cez brucho som sa nedostal k volantom a riadiacim pákam. Preto som si kúpil žalúdočnú pumu. Nosím ju so sebou na všetky grilovačky. Je dokonalá. Schudnol som 200 kíl a pokračujem. Verte alebo nie, ale vypumpoveným obsahom kŕmime doma dve svine a tie krásne priberajú. Budú klobásky a ja ich budem môcť jesť bez toho, aby som pribral. Mám štíhly pás a teraz môžem zas bagrovať.

Fedor, Trstená kôpka nad Liptovským Krúpkom, bagrista

Tiež radi jedávate tučné a nezdravé jedlo? Tak odteraz môžete jedávať ešte viac a pritom chudnúť!

Predstavujeme vám absolútny hit tisícročia v chudnutí. Splnený vhlký sen všetkých maškrtníkov.

Praktická žalúdočná pumpa. Objednajte si ju hneď a my vám k nej pribalíme praktický kufor na kolieskach. Získate tak mobilné a operatívne riešenie na zabíjačky, hostiny, rauty, firemné večierky, do luxusných reštaurácií či na dovolenku all inclusive. Skúsenosti našich zákazníkov sú famózne!

Šijem si tak šijem a zrazu som si uvedomila, že som obézna. Vôbec ma to nepotešilo. Kým som dojedla bomboniéru, objednala som si vašu žalúdočnú pumpu cez internet. Dodávka do 30 minút sa mi páčila. Odvtedy krásne chudnem. Navyše sa mi podarilo dohodnúť veľkoobchodné ceny s čokoládovňou, takže odoberám bomboniéry lacnejšie. Teraz ich môžem zjesť aj 10 za deň a stále chudnem. Vaša pumpa je skvelá! Je skoro tak dobrá, ako čokoláda.

Jana, Kostolné Omšenie Pod malou Kliatbou, krajčírka

Naše pumpy sa osvedčili aj v pohostinstvách. Kupujú ich pivárne pre svojich najlepších štamgastov. (Profesionálna žalúdočná pumpa má vymeniteľnú hadicu a môže pumpovať naraz až 4 osoby. Pivári teraz už nie sú tak tragicky limitovaní obsahom žalúdka. Zabudnite na to, že by ste za večer spravili len 12 pív. Teraz ich vďaka našemu skvelému produktu môžete vypiť aj 50 litrový sud piva za jeden večer. Najspokojnejší pivári si pumpu ponechávajú v žalúdku po celý večer. Tak môžu piť nepretržite.

Ožerieme sa s chlapmi každý deň. Tak to je. S tým sa nedá nič robiť. Táto vláda je nahovno. To ona nás núti piť. Našťastie krčmár kúpil žalúdočné pumpy. Chlapi to využívajú, je to fasa. Menej chodíte čurať a viac piva vypijete. Je to skvelé ak môžete trvale čapovať bez pocitu plnosti žalúdka, či potreby močiť. Tento svet je krásne miesto.

Šaňo, Pivovice, nezamestnaný alkoholik

Jednoducho naša revolučná pumpa na chudnutie je vrcholom dokonalosti organizácie vezmírnej hmoty. Kúpte a neoľutujete.

Objednajte si vašu pumpu ihneď a ako bonus dostanete celkom zadarmo špeciálnu utierku na ústa! Jedinečný materiál, ktorý sa nesťažuje. Táto príležitosť vás nenechá chladnými. Horúca novinka, ktorú môžete ihneď vlastniť.

Len objednajte a náš kuriér už sadá na motorku a za pár minút je vaša nová pumpa vo vašom plnom žalúdku. Stačí len zaplatiť a hneď sa môžete začať napchávať klobásmi, či tortami. Kým to dojete, vaša nová pumpa bude u vás. Kuriér vás rád zacvičí, ako zo žalúdka vypumpujete všetko, čo tam je.

 

Kniha Jedálniček na chudnutie

Komentáre k článku: Žalúdočná pumpa na chudnutie

  1. Rybana Suchoprstá 6. mája 2018

    Dobrý deň,

    chcem sa podeliť o svoju skúsenosť s pumpou Žumpex 3000. Nielen že som schudla, ale zmizlo mi aj akné a celulitída a zhustli mi vlasy. Trochu ma z toho bolieva žalúdok a už som aj párkrát odpadla, ale za ten pocit krásneho tela to stojí. Pumpu nosím aj do práce a požičiavam kolegyniam. Keď šéf videl, ako sa na ekonomickom vyprázdňujeme zhora a krásnieme, kúpil to aj svojej žene a zvýšil nám plat. Určite odporúčam!

Pridajte komentár: